Team

Стасюк Надія Василівна

Гінеколог


Кваліфікація

Контактні дані

У 2002 р. Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського, факультет «Лікувальна справа».

З 2002 р. по 2004 р. інтернатура за спеціальністю «Акушерство та гінекологія» на базі кафедри Післядипломної освіти Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.

У 2005 р. на базі Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького здобула спеціальність «Онкогінекологія»(6 місяців)

У 2006 р. Закінчила курси кульпоскопії Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького кафедри «Онкології». В цьому ж році навчалася по методиках радіохвильової терапії захворювань шийки матки.

З 2008 р. по 2016 р. ТУ ПАЦ проходила на кафедрі «Онкології» Післядипломної освіти Львівського національного медичного університету ім. Д. Галицького.

З 2004 р. по сьогоднішній день працює за спеціальністю лікар-онкогінеколог в КП ТОКОД ТОР.

У 2021 р. пройшла атестацію. Присвоєно Вищу категорію.

У 2021 р. Пройшла навчання по лазерній терапії захворювань шийки матки.

Щорічно приймає активну участь в онлайн та офлайн міжнародних конференціях з питань ендокринної гінекології, естетичної гінекології, репродуктивного здоров’я жінки, передракових та ракових захворювань жіночих статевих органів.